trarzh-CNnlenfrdeitku

Hakkımızda

TUTKUNUM HAMUR SANATI

Tutkunum Pastacılık Unlu Mamüller Gıda İnşaat İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

Tutkunum Hamur Sanatı 1995 yılında kurucumuz Yusuf YILMAZ tarafından Adana merkezde kurulmuştur. İlk kurulduğunda sadece Yufka üreten  firmamızın yeri sadece 18 metrekare idi. Kurulduğu günden bu yana Adana halkının beğenisini kazanan firmamız kısa sürede büyümeye başladı. Her geçen yıl gücümüze güç, ürünlerimize yenilerini ekledik. 
Bugün gelinen süreçte Tutkunum Hamur Sanatı 1450 metrekarelik dev mağazasında yüzlerce çeşit ürünle müşterilerine hizmet etmeye devam etmektedir. 
Tutkunum'da hamuru sanatla yoğurup birbirinden çeşitli ürünler elde etmekteyiz. Elde ettiğimiz her ürün emekle, alın teriyle kazanılmış bir nimettir. Bu felsefeden hareket ederek ürünlerimizin kalitesini yıllar boyu bozmadık.

Artık Adana'da insanlarda Tutkunum Hamur Sanatı ürünleri ile güne başlamak bir alışkanlık haline geldi. Bu alışkanlık, sabahtan günün tüm vakitlerine de dönüştü bile. Kaliteden hiçbir zaman ödün vermeyen işletmemiz Adana dışında da marka olmaya başladı. http://www.tutkunumhamursanati.com/ adresinden yayın yapan web sitemiz ile tüm dünyaya tanıtımımızı yapmaya başladık. Web sitemiz ile Tutkunum Hamur Sanatı markası tüm dünyaya açıldı. Şu an Türkiye'nin 81 ilinden ve dış ülkelerden yufka sıparişi almaktayız. Yufka ve diğer ürettiğimiz  ürünleri dünyada tüm noktalara kaliteyi bozmadan yollayabilmekteyiz. 

Tutkunum Hamur Sanatı Yufka ile başladığı sektörde yufka, yufka ekmek, kadayıf, mantı, erişte, kızarmış kadayıf, baklavalık yufka, sütlü ekmek çeşitleri, tatlı grubu, yaş pasta olmak üzere unlu mamülleri de kapsayan içerik ile hizmetine devam etmektedir. Sektörde kalite ve lezzetin durağı olmak yolunda gayretli adımlarla ilerlemekteyiz. Geçmişten bugüne bizlerden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimize, bizlerden maddi-manevi desteklerini esirgemeyen dostlarımıza teşekkürlerimizi sunarız. Sizler sayesinde bugünlere gelmiş bulunmaktayız. 
Saygılarımızla
TUTKUNUM HAMUR SANATI YÖNETİMİ
Image
Image

Ürün Sıpariş Etmek İster misiniz?

Tek bir telefonunuzla sıparişlerinizi kapınıza kadar getiriyoruz

Demetevler Mahallesi, 53090. Sk., 01180 Seyhan/Adana

(0322) 432 01 73
0 546 902 32 50
tutkun001
tutkun002
tutkun003
tutkun004
tutkun005
tutkun006
tutkun007
tutkun008

Web Sitemizi Sosyal Medyada Paylaşarak Birçok Kişiye Duyurabilirsiniz.

© 2021 Tutkunum Unlu Mamüller Resmi Web Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır. Web Tasarım Koray ÇOKOL